pagepage Teslimat ve İade Şartları - Goia Socks

Teslimat ve İade Şartları

Goia Socks olarak önceliğimiz, seçkin müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerden ve servisimizden memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bunun sürekliliğini sağlamaktır. Firmamızdan aldığınız herhangi bir ürünle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve diğer oluşabilecek tüm sorunlar sizleri her şeyin üzerinde tutarak kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Goiasocks.com sitesinden alışveriş yaptığınızda ürünün yanlış, kusurlu veya hasar görmüş olması durumunda UPS kargo ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. İadeniz sizleri hiç bekletmeden işleme alınacaktır. İade edeceğiniz ürünün faturasız, etiketsiz, kullanılmış veya hasar görmüş olması durumunda ürün iade değişimi kabul edilmeyecek, isterseniz karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. Eğer üründe, belirtilen durumlar yok ise, iadeniz onaylanacak ve sizlerle iletişime geçilecektir. En geç 15 gün içerisinde iade işlemleri tarafınıza gerçekleştirilecektir. Taksitli bir ürün satın aldıysanız ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza geri iade edilmektedir. Kullandığınız banka tarafından iadenin ödenmesi, taksitli şekilde kartınıza yansıtılacaktır.

İadelerde ilk kargo ücreti tarafımıza aittir, fakat 1. değişim sonrası kargo ücreti için 13 tl alınmaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm nüshalari ile birlikte)

İade işlemi için ürünün faturası eksiksiz gönderilmelidir. İade işleminden önce faturanın arkasına iade ettiğinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Değişimlerde ise hangi ürünle değişim olacağını belirtmenizi rica ederiz. İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmelidir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ VE İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler UPS KARGO ile gönderildiği taktirde ilk seferde ücret firmamız tarafından karşılanmalıdır. İade etmek istediğiniz ürünü sadece anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo tarafından iade etmelisiniz. Diğer kargo şirketleriyle yapılan iadeler kabul görmez. Yapacağınız ürünün iadesi mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile yapılmalıdır. Orjinal kutu/ambalaj bozulmuş, zarar görmüş ise iade kabul edilmemektedir.Alıcının ürünü yanlış alması veya keyfi iade yapmak istemesi durumunda kargo ücreti alıcıya aittir. Kalite güvence departmanına gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

İadenin hesabınıza yansıma süresi, 15 iş gündür. Kredi kartına yapılacak iadeler 15 iş günü içerisinde gönderilir. Birden fazla ürün alınması ve birden fazla ürün iadesinde iskonto uygulandıysa iskonto ürün adedine bölünür.

Abone ol

Mesaj Başlık
Mesaj Alt Başlık
kapat